poniedziałek, 22 luty 2021

Aktywistki organizacji Anonymous for the Voiceless pokazały zielonogórzanom cierpienie zwierząt hodowlanych, zanim trafią one na nasze stoły. Dodatkowo przechodnie byli zachęcani do przejścia na weganizm.

Dział: Społeczne

Rośnie poziom wody w Odrze. Obowiązują ostrzeżenia hydrologiczne II stopnia wydane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej!

Dział: Meteo

Świebodzińscy policjanci zatrzymali 42-letniego kierowcę ciężarówki, który chodził po parkingu i metalowym prętem dewastował inne pojazdy. Mimo 1,7 promila alkoholu chciał dalej odjechać w trasę.

Dział: Interwencje

Policjanci z Żar ścigali ulicami miasta osobowe Audi kierowane przez 26-latka. Ostatecznie udało się zatrzymać uciekiniera. Mężczyzna był pod wpływem narkotyków.

Dział: Interwencje

Sześć zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem domu jednorodzinnego w Przemysławie (powiat sulęciński). Ogień objął parter i poddasze budynku.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.