piątek, 05 luty 2021

W styczniu ponownie zmieniono datę przedterminowych wyborów wójta w gminie Świdnica koło Zielonej Góry. Mieszkańcy mają czekać do 11 kwietnia. Radni zaapelowali jednak do premiera o wyznaczenie bliższego terminu.

Dział: Społeczne

To będzie jedyny taki projekt w Polsce. Lekarze zatrudnieni w lubuskich stacjach pogotowia nie będą jeździć w karetkach. Siedząc przed specjalną konsolą, połączą się z interweniującym zespołem i tak będą koordynować działania.

Dział: Społeczne

Samochód osobowy wypadł z jezdni na Drodze Krajowej numer 22 pod Różankami. Ranna została jedna osoba. Występują utrudnienia w ruchu.

Dział: Interwencje

W nocy doszło do napadu na bankomat zlokalizowany w jednym ze sklepów w Cybince. Sprawcy prawdopodobnie próbowali wysadzić urządzenie za pomocą gazu. Część maszyny została poważnie uszkodzona i doszczętnie się spaliła!

Dział: Interwencje

Premier Mateusz Morawiecki przekazał na konferencji prasowej w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów informacje na temat luzowania obostrzeń w walce z koronawirusem!

Dział: Z kraju
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.