wtorek, 09 luty 2021

Niesamowite spotkanie na polu w pobliżu Łagowa! Pan Konrad natrafił na stado jeleni. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Dział: Społeczne

Pożar budynku w Wilkanowie pod Zieloną Górą. Na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej. 

Dział: Interwencje

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia I stopnia przed silnym mrozem dla części województwa lubuskiego!

Dział: Meteo

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowuje się do otwarcia dwóch basenów w Zielonej Górze. Niestety, nie skorzystamy ze strefy rekreacyjnej...

Dział: Sport

Zima nie daje za wygraną, przekonali się o tym kierowcy, którzy chcieli dziś wjechać do Niemiec. Złe warunki na drodze po Niemieckiej stronie spowodowały spore utrudnienia na granicy!

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.