Artykuły filtrowane wg daty: wtorek, 06 listopad 2018

6 listopada br. Komendant Główny Policji wystosował list otwarty do policjantek i policjantów. Sprawa dotyczy masowego przechodzenia funkcjonariuszy na zwolnienia lekarskie tzw. L4. Policjanci protestują w ten sposób przeciwko niskim zarobkom i warunkom pracy.

Dział: Wydarzenia

Do zdarzenia doszło we wtorek, 6 listopada, po godzinie 11:20. To właśnie wtedy do dyżurnego operacyjnego zielonogórskich strażaków wpłynęło zgłoszenie o pożarze lasu przy ul. Myśliwskiej w Świdnicy. Nikt nie ma wątpliwości, to było podpalenie.

Dział: Interwencje

Już w najbliższy weekend w podzielonogórskiej Świdnicy odbędą się Gminne Obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. - Niech to wydarzenie wszystkich nas zjednoczy - apeluje Wójt Gminy.

Dział: Zapowiedzi

7 listopada o godz. 18.30 rozpocznie się nietypowy koncert.

Dział: Zapowiedzi

Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze poszukuje właściciela, który zgubił pieniądze w dniu 25 października br.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.