Artykuły filtrowane wg daty: czwartek, 08 listopad 2018

W czwartek, 8 listopada, o godzinie 21:30 w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji odbyła się konferencja prasowa z udziałem ministra Joachima Brudzińskiego oraz przedstawicieli Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych. Strony doszły do porozumienia, kończąc tym samym ogólnopolski protest.

Dział: Społeczne

Wczoraj, 7 listopada Fundacja WOŚP zakończyła trzydniowe zakupy sprzętu medycznego za pieniądze z ostatniego Finału WOŚP. Było to największy konkurs ofert w historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dział: Wydarzenia

Zarząd Województwa Lubuskiego zdecydował o dofinansowaniu kwotą 31 mln zł 6 projektów w ramach RPO L-2020.

Protest funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej znacząco się zaostrzył, strażacy masowo przechodzą na L4 z powodu "Czerwonki", która opanowała już całe województwo. Funkcjonariusze walczą o lepsze płace i zmiany w systemie emerytalnym.

Dział: Interwencje

Kolejna nowa twarz w zespole Falubazu Zielona Góra na sezon 2019. Do drużyny dołącza Norbert Krakowiak, który sezon 2018 spędził w pierwszoligowym Starcie Gniezno.

Dział: Sport
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.