wtorek, 05 listopad 2019

Zawodnicy Klubu Karate Nidan Zielona Góra, Wiktoria Krycka i Konrad Kałaszników wzięli udział w mistrzostwach świata w karate organizacji FUDOKAN. Wiktoria wywalczyła złoty medal w kategorii kata.

Dział: Sport

Jeśli nie zgadzasz się na likwidację  Amfiteatru im. Anny German w Zielonej Górze podpisz petycję. Znajdziesz ją na tej stronie.

Dział: Wydarzenia

Wielu zielonogórzan rozmyśla, co się dzieje w tutejszym Areszcie Śledczym, ponieważ znikają wielkie więzienne mury, które na stałe wpisały się w krajobraz miasta. Okazuje się, że w ramach "Programu modernizacji Służby Więziennej w latach 2017-2020" prowadzone są prace mające na celu budowę nowego, wytrzymałego muru od podstaw. Ma być bezpieczniej i ładniej!

Dział: Społeczne

Już wkrótce w Zielonej Górze rozpocznie się duża akcja edukacyjna skierowana dla przeszkolaków. Ratownicy medyczni wraz z RatMisiem będą uczyli 6-latków, jak nieść pierwszą pomoc.

Dział: Społeczne

12 listopada br. o godz. 17.00 w Sali konferencyjnej Biblioteki Uniwersyteckiej przy al. Wojska Polskiego 71 zostanie otwarty XV Green Town of Jazz, którego organizatorem jest Zielonogórskie Stowarzyszenie Jazzowe.

Dział: Zapowiedzi
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.