Artykuły filtrowane wg daty: piątek, 02 sierpień 2019

Na trasie S3 w Nowej Soli doszło do zderzenia samochodu osobowego z busem. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze. Droga w kierunku Polkowic jest zablokowana.

Dział: Interwencje

Na festiwalu Pol'and'Rock znaleziono ciało 35-latka. O tym przykrym zdarzeniu poinformował dziś podczas konferencji prasowej Jurek Owsiak.

Dział: Interwencje

W niedzielę, 11 sierpnia w Sulechowie odbędzie się Piknik Zdrowia i Profilaktyki.

Dział: Zapowiedzi

Młody mężczyzna wykazał się kompletną ignorancją przepisów oraz bezmyślnością. Pod komendę Policji przyjechał samochodem ale policjanci nie mogli nawiązać z 22-latkiem kontaktu. Okazało się, że jest pod działaniem narkotyków.

Dział: Interwencje

36-letni, nagi i agresywny mężczyzna zaatakował policjanta, który kierował ruchem podczas Pol’And’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą. Mężczyzna został zatrzymany i czeka na czynności procesowe. Wkrótce usłyszy zarzuty.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.