niedziela, 12 styczeń 2020

Mężczyzna został dźgnięty nożem w jednym z budynków przy ulicy Kąpielowej w Zielonej Górze. Na miejsce wysłano pogotowie ratunkowe oraz patrol policji. 

Dział: Interwencje

5 stycznia, po godzinie 4 niebo nad zachodnią Polską zostało bardzo mocno rozświetlone za sprawą bolidu, który uległ gwałtownemu spalaniu. 

Dział: Społeczne

Policjanci z Drezdenka pod nadzorem Prokuratury w Strzelcach Krajeńskich wyjaśniają przyczyny tragicznego zdarzenia, do jakiego doszło 8 stycznia br. w Drezdenku. W jego wyniku śmierć na miejscu poniósł 68-letni rowerzysta.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.