piątek, 20 marzec 2020

Dziś wieczorem na mapie Głównego Inspektoratu Weterynarii pojawiła się informacja o wystąpieniu pierwszego ogniska ASF w 2020 roku u świń w woj. lubuskim. Wirusa potwierdzono w Niedoradzu (gmina Otyń).

Dział: Społeczne

Premier Mateusz Morawiecki na konferencji prasowej w KPRM poinformował o wprowadzeniu stanu epidemii w związku z koronawirusem w kraju i na świecie.

Dział: Interwencje

To już pewne! Pierwszy pacjent "zero" opuścił oddział zakaźny szpitala w Zielonej Górze. Mężczyzna spędził w lecznicy ponad dwa tygodnie.

Dział: Społeczne

Dodatkowe kursy i skierowanie przegubowych autobusów na wybrane połączenia. To tylko niektóre ze zmian, które wprowadza od dziś zielonogórskie MZK.

Dział: Społeczne

Miasto Zielona Góra podjęło decyzję o wyłączeniu możliwości wypożyczenia rowerów miejskich. Wszystko w związku z koronawirusem.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.