wtorek, 03 marzec 2020

W zielonogórskim szpitalu przebywają dwie osoby z objawami infekcji i są badane na obecność koronawirusa. - Ich stan jest dobry, nic się złego nie dzieje, przebywały jednak za granicą w miejscach, w których są ogniska koronawirusa – poinformował na dzisiejszej konferencji prasowej lek. med. Jacek Smykał, kierownik Klinicznego Oddziału Zakaźnego.

Dział: Interwencje

Mieszkaniec Zielonej Góry zgłosił policji podejrzanie jadący pojazd. Policjanci po chwili zatrzymali wskazany samochód i dokonali kontroli stanu trzeźwości kierowcy. Mężczyzna miał blisko 2 promile alkoholu!

Dział: Interwencje

Policjanci z Komisariatu Policji w Lubsku odzyskali kradziony samochód marki Honda CRV warty 25 tys. zł. Zarzuty paserstwa usłyszał 28-letni mieszkaniec pow. żarskiego. 

Dział: Interwencje

Dwa zastępy straży pożarnej zostały zadysponowane do podejrzenia wybuchu butli z acetylenem na terenie jednej z firm przy alei Wojska Polskiego w Zielonej Górze. 

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.