czwartek, 05 marzec 2020

Zatrzymaniem dowodów rejestracyjnych zakończyły się kontrole ciężarówek na krajowej "24" koło Międzyrzecza. Jeden samochód był zarejestrowany jako pomoc drogowa, a drugi miał tablicę rejestracyjną z herbem Warszawy.

Dział: Interwencje

Podali się za pracowników wodociągów i okradli starszego mieszkańca Zielonej Góry. Para młodych ludzi ukradła seniorowi 4000 złotych. Policja apeluje o czujność.

Dział: Interwencje

Stan pacjenta, u którego potwierdzono zakażenie koronawirusem, jest dobry. Wczoraj na oddział zakaźny trafiło 10 pacjentów u wszystkich stwierdzono grypę. Dziś do szpitala zostało przyjętych trzech kolejnych pacjentów.

Dział: Społeczne

Jedni do tematu koronawirusa w Polsce i na świecie podchodzą bardzo poważnie zaś drudzy z dystansem i sporą dawką humoru. Internet zalała fala memów po ogłoszeniu pierwszego przypadku koronawirusa.

Dział: Społeczne

Na odcinku Zielona Góra - Niedoradz został wstrzymany ruch kolejowy w związku z potrąceniem mężczyzny przez pociąg. Na miejscu pracują służby ratownicze. 

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.