sobota, 04 kwiecień 2020

Pożar poddasza kamienicy przy ulicy Chrobrego w Krośnie Odrzańskim. Z budynku ewakuowano 3 osoby. W akcji 7 zastępów straży pożarnej!

Dział: Interwencje

Był bardzo agresywny i niszczył zaparkowane samochody. Młody mężczyzna z Gorzowa Wielkopolskiego został już zatrzymany. Szybko okazało się, że jest poszukiwany.

Dział: Interwencje

Dodatkowe narzędzie w Państwowym Ratownictwie Medycznym. System po analizie danych zebranych przez dyspozytora automatyczne poinformuje zespół, czy pod tym adresem przebywa osoba objęta kwarantanną.

Dział: Społeczne

Wypadek na krajowej "22" w Słońsku. Osobówka czołowo uderzyła w przydrożne drzewo. Trasa jest zablokowana.

Dział: Interwencje

Samochód osobowy potrącił rowerzystkę na ulicy Wakacyjnej w Krośnie Odrzańskim. Na miejscu pracują służby.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.