poniedziałek, 11 maj 2020

Cztery osoby trafiły do szpitala po wypadku w Bogdańcu koło Gorzowa Wielkopolskiego. Na prostej drodze osobówka zjechała z trasy i uderzyła w drzewo.

Dział: Interwencje

Na terenie jednej z firmy przy ulicy Śląskiej w Nowej Soli doszło do wycieku amoniaku. Na miejscu pracuje 5 zastępów straży pożarnej. Ewakuowano wszystkich pracowników.

Dział: Interwencje

Samochód ciężarowy przewożący drewno wypadł z jezdni na Drodze Krajowej numer 27 w pobliżu miejscowości Piaski. Na miejscu pracuje patrol policji. 

Dział: Interwencje

Pożar odpadów w śmieciarce koło Gorzowa Wielkopolskiego. Kierowca ruszył po pomoc wprost do remizy OSP. W akcji 3 zastępy straży pożarnej.

Dział: Interwencje

Policjanci ze Słubic zwalczając przygraniczną przestępczość narkotykową ujawnili w domu jednego z mieszkańców powiatu słubickiego środki odurzające. Marihuana, amfetamina i tabletki ekstazy zostały zabezpieczone do badań.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.