wtorek, 12 maj 2020

Trzy zastępy straży pożarnej wysłano do pożaru przy ulicy Kordiana w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w dawnej wieży ciśnień.

Dział: Interwencje

Pompował oponę, niespodziewanie doszło do jej wystrzału. Ranny mężczyzna trafił śmigłowcem LPR do szpitala.

Dział: Interwencje

Samochód osobowy potrącił rowerzystę na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze. Nastolatek trafił do szpitala.

Dział: Interwencje

Pijana 44-latka pomyliła wjazd na stację paliw i wjechała na teren prywatnej posesji. Próbując odjechać wjechała w krzewy i uszkodziła słupek.

Dział: Interwencje

Dziesięć zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem budynku mieszkalnego w Skwierzynie. Płonęło poddasze. Akcja trwała przez kilka godzin.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.