piątek, 15 maj 2020

Po krótkim pościgu policjanci z Nowej Soli zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę motoroweru. Mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu oraz dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Pod wpływem był też pasażer. Ten wydmuchał 2 promile.

Dział: Interwencje

Dwie osoby zostały ranne po wypadku w Gorzowie Wielkopolskim. Na zjeździe z trasy S3 koło ulicy Kasprzaka zderzyły się cztery auta.

Dział: Interwencje

Policjanci nowosolskiej drogówki prowadzili wzmożone działania kaskadowego pomiaru prędkości. Ta ogólnopolska akcja ma przede wszystkim uświadomić i zmniejszyć ilość nieszczęśliwych wypadków. Nadmierna prędkość, brawura i kierowanie w stanie nietrzeźwości – to główne powody utraty prawa jazdy, ale i tego co jest najcenniejsze - życie.

Dział: Interwencje

W Gorzowie Wielkopolskim uruchomiono mobilny punkt pobrań wykonujący testy na koronawirusa dla osób na kwarantannie. Badanie trwa tylko kilka minut, natomiast wynik otrzymuje się już kolejnego dnia.

Dział: Społeczne

Młody lis wpadł do studzienki kanalizacyjnej, z której ktoś wcześniej ukradł pokrywę. Uwięzione zwierzę zobaczyła spacerującą z psem Nowosolanka. Na miejsce wezwane zostały służby.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.