poniedziałek, 18 maj 2020

Pod osłoną nocy dwóch mężczyzn podchodzi do zaparkowanego auta mieszkanki Gorzowa Wielkopolskiego. Oblewają je łatwopalną cieczą, a następnie podpalają. Ogień gwałtownie buchnął, a samochód stanął w płomieniach.

Dział: Interwencje

Dwóch rowerzystów zderzyło się na ścieżce rowerowej. Mężczyźni trafili do szpitala ze złamaniami.

Dział: Interwencje

Podczas prac ziemnych w miejscowości Otyń koło Nowej Soli znaleziono niewybuch. Pocisk pochodzi prawdopodobnie z okresu II wojny światowej. Saperzy z Głogowa zabrali go już na poligon.

Dział: Interwencje

Policjanci z Zielonej Góry ścigali kierowcę Mercedesa, który nie zatrzymał się do kontroli. W trakcie ucieczki kierowca pod wpływem narkotyków wyskoczył z jadącego pojazdu. Osobówka z pasażerami pojechała dalej i uderzyła w drzewo.

Dział: Interwencje

Trzy młode osoby straciły życie w wyniku wypadku, do którego doszło w powiecie słubickim. Kierujący osobowym Fordem stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze, uderzył w drzewo i dachując, ściął betonowy murek. Siła uderzenia była tak duża, że podjęte przez funkcjonariuszy czynności reanimacyjne nie powiodły się. To bardzo młode osoby bez uprawnień do kierowania w wieku od 15 do 16 lat.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.