poniedziałek, 04 maj 2020

Kolizja na ulicy Wyszyńskiego w Zielonej Górze. Samochód osobowy wypadł z drogi i ściął lampę. Na miejscu pracuje patrol policji. 

Dział: Interwencje

Galeria Focus Mall w Zielonej Górze została ewakuowana. Administracja obiektu otrzymała maila z informacją, że w budynku jest podłożona bomba.

Dział: Interwencje

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zielonej Górze wznawia egzaminy na prawo jazdy. Od dziś można zapisać się na listę. Egzaminy wystartują w czwartek.

Dział: Społeczne

Policjant po służbie obezwładnił agresywnego mężczyznę, który kopał leżącego człowieka. Całej sytuacji przyglądał się inny mężczyzna, jednak nie zareagował.

Dział: Interwencje

Telewizyjna ekipa odwiedziła Jaworka w Detmold, w Niemczech, gdzie do dzisiaj mieszka. Maciej Jaworek urodził się w Warce. Do Zielonej Góry przeprowadził się w wieku 15 lat. Już dwa lata później zdał egzamin na licencję żużlową.

Dział: Zapowiedzi
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.