wtorek, 05 maj 2020

Tuż po majówce w całej Polsce otwarte zostały centra handlowe oraz hotele i inne miejsca noclegowe. Uruchomiona została rehabilitacja, a pracujący rodzice od jutra będą mogli posłać dzieci do żłobków i przedszkoli - jednak nie wszędzie.

Dział: Społeczne

Zielonogórski Rynek Rolno-Towarowy informuje, że Giełda Niedzielna wznawia działalność. Zakupy zrobimy już od 10 maja!

Dział: Społeczne

Na ulicy Kożuchowskiej w Zielonej Górze prowadzone są prace budowlane, które obejmują jeden z pasów ruchu. Oznakowanie pozbawia kierowców możliwości bezpiecznego przejazdu.

Dział: Społeczne

Mimo ograniczonego ruchu gorzowscy policjanci w majowy weekend zarejestrowali wiele niebezpiecznych zachowań na drodze. Niektórzy kierowcy za nic mieli bezpieczeństwo swoje czy innych zmotoryzowanych. 12 osób straciło prawa jazdy. 

Dział: Interwencje

Epidemia koronawirusa zablokowała je na ponad miesiąc. Od środy 6 maja w Zielonej Górze znów będzie można korzystać z rowerów miejskich.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.