środa, 06 maj 2020

Dwa patrole policji, straż miejska i straż pożarna zostały zadysponowane do przeganiania dzików z parku "Zielony Przystanek" w pobliżu ulicy Lechitów w Zielonej Górze. Akcja trwa.

Dział: Interwencje

W Żaganiu doszło do usiłowania kradzieży biżuterii ze sklepu jubilerskiego. Właścicielka udaremniła napad i pogoniła złodzieja!

Dział: Interwencje

Minister Finansów wydał decyzję o zapewnieniu finansowania wydatków na budowę mostu w Pomorsku w ramach Programu "Mosty dla Regionów”.

Dział: Społeczne

Trzy zastępy straży pożarnej gaszą pożar wentylatora na terenie zielonogórskiego Stelmetu. 

Dział: Interwencje

W Zielonej Górze zostały otwarte przedszkola i żłobki w reżimie sanitarnym. Do placówek w mieście wróciło około 600 dzieci.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.