środa, 10 czerwiec 2020

Akcja charytatywna #GaszynChallenge przyniosła oczekiwany efekt. Udało się uzbierać 9 milionów złotych na leczenie 18-miesięcznego Wojtusia chorego na rdzeniowy zanik mięśni. Nikt nie zamierza się jednak zatrzymywać.

Dział: Interwencje

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku na ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze. Motocyklista uderzył w bok osobówki.

Dział: Interwencje

Kłęby dymu unosiły w rejonie Trasy Północnej w Zielonej Górze. Ogień objął część budynku salonu z samochodami marki Citroen.

Dział: Interwencje

Drogowcy wyciągają ciężarówkę, która wpadła do rowu na trasie S3 w pobliżu Sulechowa. Droga w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego jest całkowicie zablokowana, wprowadzono objazd.

Dział: Interwencje

Nocne podpalenia przy ulicy Wyszyńskiego w Zielonej Górze. Spłonęły trzy auta i kontener na śmieci. W akcji trzy zastępy straży pożarnej.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.