czwartek, 11 czerwiec 2020

Sznur karetek na podjeździe Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Gorzowie Wielkopolskim to już codzienność. Zespoły pogotowia, zamiast nieść pomoc kolejnym osobom, muszą czekać z pacjentem nawet przez dwie godziny. To efekt zmian wprowadzonych z powodu koronawirusa.

Dział: Społeczne

Wypadek na Wałowej w Świebodzinie. Motocyklista miał uderzyć w zaparkowany samochód osobowy. Ranny trafił do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Dział: Interwencje

Pożar samochodu dostawczego na trasie S3 koło Skwierzyny. Auto spłonęło doszczętnie. Droga w kierunku Zielonej Góry i Gorzowa Wielkopolskiego była całkowicie zablokowana.

Dział: Interwencje

To było perfekcyjne zachowanie uczestników ruchu. Na lubuskim odcinku trasy S3 w pobliżu Skwierzyny doszło do pożaru samochodu dostawczego. Kierowcy utworzyli podręcznikowy korytarz życia, co znacznie ułatwiło strażakom dojazd do miejsca zdarzenia.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.