sobota, 13 czerwiec 2020

Był pod wpływem alkoholu, a mimo to zdecydował się wsiąść za kierownicę i wyjechać na drogę. Na ulicy Kożuchowskiej w Zielonej Górze zjechał na przeciwległy pas i uderzył w osobówkę. Mężczyzna wydmuchał 2,4 promila.

Dział: Interwencje

Młoda sowa wypadła z gniazda w Swarzynicach (gmina Trzebiechów). Z pomocą pospieszył jej strażacy z Sulechowa. Ptak nie mógł wrócić do gniazda o własnych siłach, bo nie potrafił jeszcze latać.

Dział: Interwencje

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia I stopnia przed burzami z gradem dla województwa lubuskiego. Lokalnie spadnie nawet 40 mm deszczu!

Dział: Meteo

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowym przypadku zakażenia koronawirusem w Lubuskiem. To osoba z powiatu żarskiego!

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.