wtorek, 16 czerwiec 2020

Billboardy, plakaty oraz samochody z hasłami antyaborcyjnymi nie od dziś pojawiają się na ulicach miast w całej Polsce. Teraz ich obecność, zaczyna jednak przeszkadzać coraz większej liczbie ludzi. Mieszkańców przerażają drastyczne zdjęcia zakrwawionych płodów.

Dział: Społeczne

Dwoje młodych ludzi wybrało się rowerami na wycieczkę po drodze ekspresowej S3. Pomijając walory estetyczne, hałas oraz wdychanie spalin, trzeba wprost przyznać, że młodzi rowerzyści ryzykowali własnym życiem. Dopuszczalna prędkość pojazdów na drogach ekspresowych to 120 km/h. Każde przejeżdżające obok nich auto mogło doprowadzić do ich przewrócenia lub na nich najechać.

Dział: Interwencje

Prokurator Rejonowy w Zielonej Górze skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 65-letniemu mężczyźnie, który znęcał się nad zwierzętami na terenie kompleksu leśnego w jednej z zielonogórskich miejscowości.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.