wtorek, 23 czerwiec 2020

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Wilkanowie pod Zieloną Górą. Motorowerzysta uderzył w osobówkę. Policjanci blokują jeden pas ruchu.

Dział: Interwencje

Pożar rozdzielni elektrycznej. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej. Cała Raculka jest bez prądu. 

Dział: Interwencje

W środku nocy skradziono 13 paneli ogrodzeniowych cmentarza w Nietkowie. Sprawa została zgłoszona na policję. Za wskazanie sprawcy kradzieży można otrzymać nagrodę pieniężną!

Dział: Interwencje

Czternaście nowych samochodów gaśniczych trafi do lubuskich jednostek OSP. To ważna inwestycja w bezpieczeństwo mieszkańców.

Dział: Społeczne

Na torach kajakowych poznańskiej Malty odbył się I Puchar Polski w Parakajakarstwie. Zrzeszenie Sportowo-Rehabilitacyjne ”Start” w Zielonej Górze, reprezentowali członkowie kadry narodowej, paraolimpijczycy: Kamila Kubas podopieczna trenera Jana Durczaka oraz Mateusz Surwiło.

Dział: Sport
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.