piątek, 26 czerwiec 2020

Dziś kolejny mecz przed własną publicznością rozegra RM Solar Falubaz Zielona Góra. Podopieczni trenera Piotra Żyto zmierzą się z ekipą MRGARDEN GKM Grudziądz. Początek sobotniego meczu o godzinie 20:30.

Dział: Sport

Płonie poddasze budynku gospodarczego we Wschowie. W akcji 11 zastępów straży pożarnej. Jedna osoba została poszkodowana. Trwa akcja gaśnicza!

Dział: Interwencje

Zamaskowany 24-latek napadł na sklep w Żaganiu. Mężczyzna groził sprzedawczyni nożem. Napastnik został już zatrzymany i usłyszał zarzuty. Grozi mu kara nawet do 12 lat więzienia.

Dział: Interwencje

Czy wybory prezydenckie w Słubicach odbędą się bez utrudnień? Najnowszy przypadek zakażenia koronawirusem w Lubuskiem dotyczy mężczyzny, członka jednej z komisji wyborczych. Pozostałe 38 osób zostało objętych kwarantanną. To również pracownicy urzędu miasta i starostwa.

Dział: Społeczne

Samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne na wiadukcie w Zielonej Górze. Występują utrudnienia w kierunku Przylepu.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.