poniedziałek, 08 czerwiec 2020

Robotnicy zaczęli remont mostu w ubiegłym tygodniu. Prace są warte blisko 2 miliony 932 tysiące złotych. Utrudnienia dla kierowców mają zakończyć się do końca listopada.

Dział: Społeczne

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku na trasie Nowa Sól - Kożuchów. Droga była całkowicie zablokowana, obecnie ruch odbywa się wahadłowo.

Dział: Interwencje

Żagańscy policjanci zatrzymali 65-letniego mieszkańca Żagania, który odkręcił gaz w kuchence i doprowadził do jego ulatniania się. Mogło dojść do tragedii, wybuch mógłby stworzyć zagrożenie dla życiu wielu osób mieszkających w tym bloku. Woń gazu jako pierwsza wyczuła sąsiadka mężczyzny, która powiadomiła służby ratownicze. Natychmiastowe działanie służb pomogło zapobiec tragedii.

Dział: Interwencje

Dwa samochody osobowe zderzyły się na Drodze Krajowej numer 32 w miejscowości Gronów. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.