wtorek, 09 czerwiec 2020

Trzy promile alkoholu miał kierowca autobusu PKS z Gorzowa Wielkopolskiego, który ruszył w trasę z pasażerami. Mężczyzna został obywatelsko zatrzymany w Wojcieszycach (gmina Kłodawa).

Dział: Interwencje

Cztery zastępy straży pożarnej wysłano do szpitala w Zielonej Górze. W lecznicy uruchomiła się czujka dymu.

Dział: Interwencje

Kolejny potwierdzony przypadek zakażenia COVID-19 w regionie. Teraz liczba zachorowań w województwie wynosi już 129 osób.

Dział: Interwencje

Miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i był pijany. Mimo to 57-latek zdecydował się wsiąść za kierownicę i wyjechać na drogę w pobliżu podzielonogórskich Niwisk. Teraz grozi mu do trzech lat więzienia.

Dział: Interwencje

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o dwóch nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Lubuskiem. To osoby z powiatu krośnieńskiego.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.