wtorek, 01 wrzesień 2020

Nowy rok szkolny i nowy rozkład jazdy autobusów MZK w Zielonej Górze. Wracają szkolne połączenia, rusza też nowa linia.

Dział: Społeczne

We wschodniej części zielonogórskiej Zawady pogorszyła się jakość wody pod względem mikrobiologicznym. W wodzie wykryto pojedynczą bakterię grupy coli.

Dział: Interwencje

Według policyjnych statystyk wakacje w województwie lubuskim były bezpieczniejsze niż w ubiegłym roku. Mimo to na drogach zginęło 13 osób. Doszło też do 5 utonięć.

Dział: Interwencje

Strażacy ze Świebodzina wyciągali zatopioną policyjną łódź na jeziorze Niesłysz w Niesulicach. 

Dział: Interwencje

Jak informuje Lubuski Urząd Wojewódzki odnotowano 9 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.