poniedziałek, 14 wrzesień 2020

Eklektyzm zakłada, że połączenie kilku stylów to doskonały sposób na stworzenie zupełnie nowego i unikalnego, a może nawet szansa na całkiem nową odsłonę wnętrza. W eklektyzmie ważna jest umiejętność łączenia pozornie niepasujących do siebie elementów i kolorów. W ostateczności ma powstać spójna aranżacja, w której widoczne są wpływy różnych nurtów wnętrzarskich. Jak ten trend wykorzystać w łazience? Czy w tak małym pomieszczeniu jest wystarczająco dużo miejsca na eklektyczne rozwiązania?

Dział: polecamy

Popularne Winobranie już za nami. Jak informuje policja, tegoroczne Dni Zielonej Góry były jednymi z najspokojniejszych. Wśród interwencji królowały zakłócenia porządku lub ciszy nocnej przez osoby pod wpływem alkoholu.

Dział: Interwencje

Dla województwa lubuskiego wydano ostrzeżenie przed upałami. Gorąca aura nie odpuści nam przez kilka najbliższych dni.

Dział: Społeczne

Nietypowa interwencja policjantów z Zielonej Góry. Mundurowi uratowali rannego łabędzia. Zakrwawiony ptak ze złamanym skrzydłem leżał przy drodze w Płotach (gmina Czerwieńsk).

Dział: Interwencje

Pożar w wieżowcu przy ulicy Piaskowej w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w mieszkaniu na pierwszym piętrze. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.