wtorek, 15 wrzesień 2020

Mężczyzna został dźgnięty nożem w klatkę piersiową na ulicy Piłsudskiego w Skwierzynie. Na miejsce wezwano śmigłowiec LPR.

Dział: Interwencje

Policjanci z Zielonej Góry zatrzymali dwie młode kobiety, które dokonały kilku kradzieży w miejskich drogeriach. Łupem 21 i 17-latki padały kosmetyki. Łącznie ukradły towar na ponad 2800 złotych.

Dział: Interwencje

W Zielonej Górze doszło do awarii wodociągowej. Bez wody są m.in. mieszkańcy centrum miasta. Trudno określić czas wznowienia dostawy wody.

Dział: Społeczne

Samochód osobowy zderzył się z motocyklem na ulicy Kobylogórskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Poważnie ranny kierowca jednośladu zmarł w szpitalu. 

Dział: Interwencje

Motocykl zderzył się z samochodem osobowym na ulicy Kobylogórskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Poważnie ranny motocyklista trafił do szpitala!

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.