poniedziałek, 07 wrzesień 2020

Dwa samochody zderzyły się na ulicy Westerplatte w Zielonej Górze. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Dział: Interwencje

Jedna osoba została poszkodowana po wypadku na autostradzie A2 na wysokości Lutola Suchego. Dachował samochód osobowy.

Dział: Interwencje

Jeden z rodziców dwójki dzieci uczących się w Szkole Podstawowej numer 5 w Nowej Soli jest zakażony koronawirusem. W dwóch klasach wprowadzono naukę przez internet.

Dział: Interwencje

Policjanci podczas patrolu w centrum miasta zauważyli, że do rzeki Warty wpadł mężczyzna. Ruszyli w jego stronę i dzięki temu udało się go szybko wyciągnąć na brzeg. Reakcja policjantów spowodowała, że mężczyźnie nic się nie stało. Został przekazany znajomemu. 

Dział: Interwencje

Pierwszy weekend Winobrania 2020 za nami. Codziennie porządku podczas winobraniowych imprez pilnowało kilkudziesięciu policjantów. Do zabezpieczenia Winobrania kierowane są patrole przeznaczone tylko do tego zadania, a w KMP w Zielonej Górze działa sztab winobraniowy.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.