środa, 09 wrzesień 2020

Winobranie w Zielonej Górze trwa w najlepsze. Mimo pandemii koronawirusa imprezę udało dopiąć się na ostatni guzik. Choć atrakcji jest mniej niż w ubiegłych latach to na deptaku pojawiają się tłumy ludzi!

Dział: Społeczne

Dwie osoby zostały poszkodowane po wypadku na drodze krajowej nr 22 koło Rolewic (gmina Dobiegniew). Samochód osobowy zderzył się z koparką. Trasa jest zablokowana.

Dział: Interwencje

Pięć samochodów osobowych zderzyło się na ulicy Stefana Batorego w Zielonej Górze. To efekt niezachowania bezpiecznej odległości.

Dział: Interwencje

Osunął się z murka i upadł na ziemię na placu Kolejarza w Zielonej Górze. Mężczyzną zainteresował się patrol policji. Poszkodowany został zabrany do szpitala.

Dział: Interwencje

W Zielonej Górze doszło do awarii wodociągowej. Pracownicy wodociągów są w trakcie naprawy. Wody nie ma także w pobliskiej Świdnicy.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.