Antoni Macierewicz odwiedził Lubuskie (ZDJĘCIA)

05 listopad 2016
(0 głosów)
Autor: 

W sobotę 5 listopada w naszym województwie gościł Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz, który wziął udział m.in. w obchodach Tygodnia Patriotycznego 2016 w Świebodzinie.

Minister Macierewicz w towarzystwie m. in. wojewody lubuskiego Władysława Dajczaka oraz posła Jacka Kurzępy obejrzał inscenizację bitwy z okresu II wojny światowej z udziałem żołnierzy i harcerzy. Następnie udał się do Wilkowa na mszę świętą, w której uczestniczył także biskup diecezjalny zielonogórsko-gorzowski Tadeusz Lityński. Po mszy w namiocie wojskowym Minister Obrony Narodowej spotkał się z Lubuszanami i wygłosił przemówienie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.