Minister Antoni Macierewicz w Świebodzinie

11 listopad 2016
(0 głosów)

Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz w sobotę (5.11) spotkał sie z mieszkańcami Świebodzina na wielkiej inscenizacji bitwy z II wojny światowej, w ramach Tygodnia Patriotycznego.

Minister podkreślał, że nie możemy sobie pozwolić na bezrozumną rezygnację z budowy własnej armii a fundamentem naszej armii jest nasza młodzież. Macierewicz dodał, że nie byłoby państwa polskiego i odzyskania niepodległości po 123 latach niewoli, gdyby nie czyn zbrojny ludzi, których poprowadził Józef Piłsudski.

„Tak - to Roman Dmowski wychowywał polski naród, ale to Józef Piłsudski dał mu niepodległość i o tym zawsze musimy pamiętać” — podkreślił szef MON.

Minister nie ukrywał swoich emocji.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.