Bezpłatne szkolenia ZUS

02 marzec 2019
Adobe Stock

Przedstawiamy harmonogram darmowych szkoleń organizowanych przez lubuskie oddziały Zakładu Ubezpieczeń Społecznych:

Zielona Góra, ul. Kupiecka 65

1 marca zapraszamy na szkolenie z zasad wypełniania i korygowania dokumentów zgłoszeniowych do ZUS. Będzie to okazja nie tylko aby dowiedzieć się jak poprawnie wypełniać dokumenty, ale także co zrobić w razie pomyłki. Zgłoszenia przyjmujemy pod nr telefonu: 68 329-42-15.

7 marca odbędzie się szkolenie z zasad skrócenia okresu przechowywania akt pracowniczych (e-akta). W szkoleniu będzie uczestniczył przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy, który przedstawi zmiany w prawie pracy. Zgłoszenia przyjmujemy pod nr telefonu 68 329-42-15.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, jeśli zgłoszą taką chęć przy zapisywaniu.

Świebodzin, ul. Sikorskiego 42

13 marca zapraszamy płatników składek i przedstawicieli biur rachunkowych na bezpłatne szkolenie z „Pakietu nowego przedsiębiorcy”. Podczas szkolenia przedstawimy prawa i obowiązki przedsiębiorcy oraz zasady preferencyjnych składek, ulgi na start i "Małego ZUS". Zgłoszenia przyjmujemy pod nr telefonu 68 382-34-65 wew.235, 237.

15 marca natomiast odbędzie się szkolenie z zasad wypełniania i korygowania dokumentów zgłoszeniowych do ZUS. Będzie to okazja nie tylko aby dowiedzieć się jak poprawnie wypełniać dokumenty, ale także co zrobić w razie pomyłki. Zgłoszenia przyjmujemy pod nr telefonu 68 382-21-11 wew. 218.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, jeśli zgłoszą taką chęć przy zapisywaniu.

Nowa Sól, ul. Kościuszki 29

8 marca zapraszamy na szkolenie z e-akt, podczas którego dowiedzą się Państwo m.in. jakie są zasady skrócenia okresu przechowywania akt pracowniczych oraz jak wypełniać nowe i zmienione formularze. Zgłoszenia przyjmujemy pod nr telefonu 68 387-52-37 wew. 181.

14 marca odbędzie się szkolenie z zasad zgłaszania i wyrejestrowywania osób prowadzących działalność gospodarczą. Na szkoleniu dowiedzą się Państwo jak poprawnie wypełniać dokumenty zgłoszeniowe i rozliczeniowe, w jaki sposób ustalić limit przychodu przedsiębiorcy i jak wyliczyć najniższą podstawę wymiaru składek. Zgłoszenia przyjmujemy pod nr telefonu 68 387-52-37 wew.179 lub elektronicznie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia, jeśli zgłoszą taką chęć przy zapisywaniu.

Agata Muchowska

regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa lubuskiego

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top stat4u

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.