Janusz Rewers bez mandatu. "To jest kabaret" (FILM)

21 styczeń 2020
(9 głosów)
Janusz Rewers bez mandatu. "To jest kabaret" Redakcja

Dwanaście głosów ZA, dziewięć głosów PRZECIW i dwa wstrzymujące - tak wyglądało głosowanie w sprawie zatwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego, Janusza Rewersa. Teraz głos zabierze wojewoda.

Za wygaszeniem mandatu Rewersa głosowali radni KWW JANUSZ KUBICKI - BEZPARTYJNI oraz Piotr Barczak z PiS. Decyzja nie jest prawomocna. W ciągu miesiąca Wojewoda Lubuski musi sprawdzić zgodność uchwały z prawem. Co dalej? Janusz Rewers nie zamierza się poddawać. 

Poszło o adres zamieszkania. Aby móc pełnić funkcję radnego Miasta należy mieszkać w jego obrębie. Janusz Rewers mieszka poza gminą, ale jak tłumaczył działalność gospodarczą prowadzi na terenie miasta Zielona Góra. Tutaj też do szkół czy przedszkoli chodzą jego dzieci. 

Z dokumentów złożonych w Urzędzie Miasta wynika, że Rewers od 2006 do 2019 mieszkał poza Zielona Górą. 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.