Miłosz Balcerzak

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyciek gazu w zielonogórskim Drzonkowie, w akcji trzy zastępy straży pożarnej oraz pogotowie gazowe. 

Wielkie otwarcie nowego sklepu Kaufland przy ulicy Energetyków w Zielonej Górze. Dla klientów przewidziano kilka niespodzianek!

Trwają intensywne prace przy wycince drzew pod budowę południowej obwodnicy Zielonej Góry. Droga będzie miała aż 13 kilometrów, wartość inwestycji wyniesie blisko 130 milionów złotych!

W Zielonej Górze wypożyczymy elektroniczne książki, dzięki którym uzyskamy dostęp do blisko 60 tys. tytułów e-booków. Biblioteka Norwida pozyskała 40 czytników książek elektronicznych.

Pan Łukasz zgubił ślubną obrączkę na zielonogórskim deptaku. Dla znalazcy przewidziana jest nagroda!

Pył znad Sahary dotarł do Polski. Obecność pyłu w powietrzu powoduje jego zmętnienie, jest to dobrze widoczne na czystym niebie.

Rodziny otrzymały laptopy dla dzieci, aby te mogły uczyć się zdalnie. Niestety dwa szkolne laptopy zostały odnalezione przez policję w kożuchowskim lombardzie, a jeden wciąż jest poszukiwany

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Poznańskiej w zielonogórskim Chynowie. Na miejscu pracują służby ratownicze. Wystepuja utrudnienia w ruchu! 

Strona 1 z 239

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.