165 dni na rondo

12 kwiecień 2018
(3 głosów)
Budowa ronda na skrzyżowaniu ulic Wrocławska i Pileckiego Urząd Miasta Zielona Góra

165 - tyle dni ma na wybudowanie, od momentu podpisania umowy, firma Kontrakt Sp. z o.o. ronda na skrzyżowaniu ulic Wrocławska i Pileckiego. Koszt inwestycji to ponad 7 mln zł.

W ramach budowy rozebrana zostanie konstrukcja jezdni oraz elementów ulicy, wycinka drzew i krzewów, budowa nowej jezdni po trasie istniejącej drogi, budowa ronda, budowa wysp kierujących, budowa i przebudowa chodników, ciągu pieszo-rowerowego i ścieżki rowerowej, a także przebudowa powiązań komunikacyjnych.

To nie koniec prac. Czeka nas budowa zatoki autobusowej z wiatami, kanalizacji deszczowej i oświetlenia. Przebudowa linii elektroenergetycznych i kanalizacji teletechnicznych. Wykonanie stałej organizacji ruchu wraz z elementami bezpieczeństwa ruchu oraz rekultywacja istniejących terenów zielonych.

Czekają nas więc kolejne utrudnienia w ruchu.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.