RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Rozbudowa Focus Mall w Zielonej Górze. Nie wjedziemy na parking od ul. Wrocławskiej

07 maj 2018
(1 głos)
Autor:  Redakcja
Rozbudowa Focus Mall w Zielonej Górze. Nie wjedziemy na parking od ul. Wrocławskiej Google Street Viev

Już od poniedziałku, 7 maja, rusza przebudowa galerii Focus Mall w Zielonej Górze. Część niezagospodarowanych budynków po fabryce Polskiej Wełny przejdzie prawdziwą modernizację. Galeria będzie prawie dwa razy większa. Całość inwestycji wyniesie blisko 200 milionów złotych. Z utrudnieniami podczas przebudowy muszą liczyć się kierowcy. Główny wjazd na parking od strony ul. Wrocławskiej będzie zamknięty na co najmniej 5 miesięcy.

Zadaniem budowlanców będzie rewitalizacja i aranżacja budynków po kompleksie fabrycznym Polskiej Wełny. Ponadto na terenie obiektu ma powstać 2228 nowych miejsc parkingowych. W budynkach ulokowanych zostanie 1628 miejsc, a na zewnątrz 600. Dodatkowo postawiony zostanie wielopoziomowy parking z 353 miejscami parkingowymi.

Renowację przejdzie również obecnie używana część centrum handlowego. Zmieniona będzie aranżacja wnętrz oraz wymienione i rozbudowane zostaną wszelkie instalacje. Prace będą prowadzone na funkcjonującym obiekcie.

Przebudowa galerii ma zakończyć się do lutego 2020 roku. W centrum handlowym, które docelowo osiągnie 117 tys. m2 mają pojawić się nowe sklepy oraz lokale gastronomiczne.

Z uwagi na prowadzone prace do września 2018 roku zamknięty zostanie wjazd na parking od ul. Wrocławskiej. Kierowcy będą mogli wjechać na parking z trzech stron: od stacji benzynowej, ul. Sienkiewicza i ul. Generała Józefa Sowińskiego.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.