Czas kobiet - spotkanie z Martą Lempart

06 lipiec 2018
(2 głosów)
Czas kobiet - debata w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego www.facebook.com/pg/martamlempart

Wspólna ZG i OSK Zielona Góra zapraszają wszystkich mieszkańców Zielonej Góry do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym - CZAS KOBIET. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę 07.07.2018 r. w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego.

Głównym gościem wydarzenia będzie Marta Lempart - inicjatorka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Potężnego oddolnego Ruchu, w ramach którego tysiące kobiet i mężczyzn wyszło na ulice. W panelu wezmą także udział lokalne aktywistki z różnych partii i organizacji. Te Panie, które ponad podziałami politycznymi wspierały działania Wspólnej ZG. Te, które brały czynny udział w organizowanych przez Wspólną ZG zajęciach dla dzieci pod nazwą Pociąg do tolerancji, te, które z całą siłą przeciwstawiają się wszelkim aktywnościom ruchów narodowych, te, które pod namiotem Wspólnej ZG zbierały podpisy pod projektem Ratujmy Kobiety, te które czynnie udzielały się w Lubuskiej Koalicji Prodemokratycznej. Tych aktywnych kobiet, które nas w różnych działaniach wspierały jest o wiele więcej niż panelistek i wszystkim im dziękujemy jednak musieliśmy wybrać spośród tych wszystkich Pań nieliczne grono.

W panelu oprócz Marty Lempart wezmą także udział:

Natalia Beza Pancewicz (OSK)

Barbara Kukulska (SLD)

Krystyna Stacino - Łuczyńska (Nowoczesna)

Ilona Motyka (Stowarzyszenie BABA)

Adrianna Ruszkowska (Razem Lubuskie)

Czas kobiet to nie tylko puste słowa, potrafimy współpracować, skupiać się na wspólnych celach i nieraz pokazałyśmy swoją siłę.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

  • Tak dla Aleppo

    Tak dla Aleppo

    Lubuszanie wyrazili dzisiaj swoje poparcie dla uchodźców z Aleppo. W Zielonej Górze kilkadziesiąt osób manifestowało chęć przyjęcia dzieci z ogarniętej wojną Syrii.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.