W Lubuskiem Kobiety mogą bezpłatnie przeszkolić się z obsługi komputera – zapisy tylko do 10.09.2018!

04 wrzesień 2018
(5 głosów)
W Lubuskiem Kobiety mogą bezpłatnie przeszkolić się z obsługi komputera – zapisy tylko do 10.09.2018! Adobe Stock

Dzięki programowi Lubuska Akademia Szkoleń dla Kobiet - 50 Pań z woj. lubuskiego nauczy się obsługi programów komputerowych, wykorzystywanych do pracy biurowej. Wystarczy, że wezmą udział w 32 godzinowym, bezpłatnym kursie. Program jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Biegłość w obsłudze komputera jest obecnie najbardziej poszukiwaną umiejętnością wśród kandydatek, aplikujących do pracy na stanowisku biurowym. W ramach programu wyrównywania szans zawodowych dla mieszkańców województwa lubuskiego, Unia Europejska dofinansowuje szkolenia, umożliwiające zdobycie stałego zatrudnienia w rozległych obszarach rynku.

Kurs realizowany będzie w trybie weekendowym w terminach 15-16.09, 22-23.09 oraz 29-30.09.2018. W ciągu dwóch weekendów Uczestniczki nauczą się wykorzystywania MS Word i MS Excel w pracy biurowej i codziennym użytku, bezpiecznego korzystania z Internetu, posługiwania się informacjami z sieci, poszukiwania interesujących ofert, planowania pracy z wykorzystaniem MS Outlook.

Absolwentki otrzymują certyfikaty Asseco Data Systems, potwierdzające nabyte kompetencje. Dzięki dofinansowaniu kursu ze środków unijnych, uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów, zwracany jest również koszt dojazdów kominikacją miejską z okolicznych obszarów na miejsce szkolenia. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest wiek od 25 do 64 lat, posiadane wykształcenie conajwyżej średnie oraz fakt zamieszkania, pracy lub nauki na terenie województwa lubuskiego.

Obecnie prowadzony jest nabór na kolejne grupy, które rozpoczną szkolenia od 15 września – zapisy przyjmowane są do 10 września. Aplikowanie do projektu odbywa się poprzez stronę internetową można tam znaleźć również wiele szczegółów dotyczących projektu. Więcej informacji można uzyskać również mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod numerem telefonu 603 037 929.

***

Projekt realizowany przy współpracy Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej oraz firm szkoleniowych: INTER IT Spółka z o.o. oraz Asseco Data Systems S.A. Projekt jest współfinasowany z środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

ilustracja

 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.