RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Skwer im. Pawła Adamowicza. Radni KO z propozycją uchwały (FILM)

24 styczeń 2019
(2 głosów)
Skwer im. Pawła Adamowicza. Radni KO z propozycją uchwały NewsLubuski.pl

Klub Radnych Koalicji Obywatelskiej wystąpiła dziś z propozycją uchwały, aby w Zielonej Górze powstał skwer im. Prezydenta Pawła Adamowicza.

Radni wyznaczyli zieleniec na skrzyżowaniu ulic Bolesława Chrobrego i placu Piłsudskiego, przy nieistniejącym już budynku LOK.

To nie wszystkie pomysły Klubu Radnych KO. W planach jest jeszcze powstanie Centrum Debat Obywatelskich. Radni apelują również do Prezydenta miasta, by znalazł środki na przeprowadzenie w szkołach lekcji o mowie nienawiści.

We wtorek posiedzenie Rady Miasta. Radni mają nadzieję, że projekt zostanie poparty.

W tym miejscu miałby znajdować się skwer im. Pawła Adamowicza:

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.