1000 nowych mieszkań w Nowej Soli

02 marzec 2019
(4 głosów)
1000 nowych mieszkań w Nowej Soli osiedlemazurskie.pl

Firma PKM Zachód rozpoczęła wielką inwestycję mieszkaniową na terenie miasta Nowa Sól. W sąsiedztwie lasu i w odległości kilku kilometrów od drogi szybkiego ruchu powstanie nowoczesne osiedle, na którym zostanie wybudowanych prawie 900 mieszkań w nowoczesnej technologii i pięknym wzornictwie.

Osiedle znajduje się w bliskiej odległości od Zielonej Góry. Inwestycja rusza już teraz a pierwsze mieszkania będzie można rezerwować już w marcu. W każdym z budynków będą nowoczesne windy. Osiedle będzie posiadało bardzo atrakcyjną infrastrukturę.

To nie pierwsza inwestycja firmy PKM Zachód w regionie. Firma jest inwestorem, który ukończył budowę Osiedla Mazurskiego w Zielonej Górze i buduje również w innych miastach naszego województwa. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.pkmzachod.pl. To sprawdzony deweloper, który cały czas pozytywnie zaskakuje swoich klientów doborem lokalizacji budowanych nieruchomości i najnowszymi rozwiązaniami technicznymi.

PKM Zachód sp. z o.o. to znana firma w naszym regionie. Deweloper, który buduje nowoczesne mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach. Łatwy kontakt i fachową obsługę znajdziecie na osiedlemazurskie.pl.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.