Prezydent Andrzej Duda z wizytą w Gorzowie Wlkp.

28 marzec 2019
(2 głosów)
Prezydent Andrzej Duda z wizytą w Gorzowie Wlkp. Biuro Prasowe Kancelarii Prezydenta RP

W poniedziałek 1 kwietnia 2019 r. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda złoży wizytę w Gorzowie Wielkopolskim spotka się z mieszkańcami.

Informację o wizycie podała Kancelaria Prezydenta.

Prezydent do Gorzowa przybędzie około godz. 17.30. Spotkanie zaplanowano na placu Grunwaldzkim.

To kolejna wizyta Andrzeja Dudy w naszym województwie w tym roku. 4 marca br., Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda, był na poligonie w Żaganiu gdzie obserwował wspólne szkolenie żołnierzy Czarnej Dywizji oraz amerykańskiej Pancernej Brygadowej Grupy Bojowej (1ABCT) oraz zainaugurował obchody 20. rocznicy wstąpienia Polski do NATO.

Czytaj także: Prezydent Andrzej Duda i minister Mariusz Błaszczak w Żaganiu (WIDEO)

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.