RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Mieszkanie komunalne za remont

16 kwiecień 2019
(2 głosów)
Mieszkanie komunalne za remont Adobe Stock (zdjęcie poglądowe)

Prezydent Gorzowa podjął decyzję o przeznaczeniu kolejnych 19 mieszkań komunalnych do remontu przez przyszłego najemcę we własnym zakresie. Termin składania ofert upływa 30 kwietnia 2019 roku.

O mieszkanie komunale do remontu mogą ubiegać się osoby oczekujące na lokale zamienne, na zamianę z urzędu z uwagi na zły stan zdrowia i umieszczone na liście przydziału lokali mieszkalnych na czas nieoznaczony na rok 2019, jeżeli wyrażą one wolę wykonania prac remontowych.

Tym razem prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki przeznaczył kolejnych 19 mieszkań komunalnych do remontu. Warunek jest jeden – przyszły najemca musi je wyremontować we własnych zakresie, bez zwrotu kosztów. A w niektórych lokalach roboty jest sporo. Co istotne, remont należy wykonać w terminie sześciu miesięcy od dnia podpisania umowy użyczenia.

Na liście znalazły się mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 23,29 m.kw. do 51,09 m.kw., które znajdują się przy ul. Krótkiej, Mieszka I, Słonecznej, Zielonej, Sikorskiego, Al. Konstytucji 3 Maja, Pocztowej, Koniawskiej, Zbąszyńskiej, Kobylogórskiej, św. Jerzego, Drzymały, Kwiatowej, Chrobrego, Al. 11 Listopada oraz ul. 30 Stycznia.

Wykaz 19 mieszkań znajduje się na tablicy ogłoszeń w Wydziale Spraw Społecznych przy ul. Teatralnej 26 oraz Urzędu Miasta przy ul. Sikorskiego 3-4 (elektroniczna tablica ogłoszeń). Oferty można składać do 30 kwietnia.

Źródło: gorzowianin.com

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.