Zielona Góra: Pożar w mieszkaniu przy ul. Tylnej. Sąsiad próbował opanować sytuację i podtruł się dymem!

17 styczeń 2021
Zielona Góra: Pożar w mieszkaniu przy ul. Tylnej. Sąsiad próbował opanować sytuację i podtruł się dymem! Redakcja/Archiwum

Poranny pożar w mieszkaniu przy ulicy Tylnej w Zielonej Górze. Sytuację próbował opanować sąsiad, który podtruł się dymem. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej. 

W niedzielę, 17 stycznia, chwilę po godzinie 8 rano dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie o pożarze w mieszkaniu na parterze przy ulicy Tylnej w Zielonej Górze. Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy straży pożarnej. 

- Najprawdopodobniej zapaliła się suszarka z praniem, która stała w pobliżu piecyka. - mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskich strażaków. Dym wydobywający się z mieszkania zauważył sąsiad, mężczyzna próbował opanować sytuację, został lekko podtruty dymem.

Poszkodowany sąsiad trafił pod opiekę strażaków, którzy podali mu tlen. Pożar został opanowany błyskawicznie, mieszkanie dokładnie oddymili strażacy. Obiekt nie został zniszczony i nadaje się do ponownego zamieszkania. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.