Poważny wypadek na DK92 pod Świebodzinem. Trwa akcja ratownicza!

18 styczeń 2021
Poważny wypadek na DK92 pod Świebodzinem. Trwa akcja ratownicza! Fot. ALERT Zielona Góra

Poważny wypadek na Drodze Krajowej numer 92 pod Świebodzinem. Na miejscu pracują służby ratownicze, droga jest całkowicie zablokowana!

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 18 stycznia, około godziny 11:18 na Drodze Krajowej numer 92 pomiędzy miejscowościami Wilkowo a Mostki. Służby ratownicze z powiatu świebodzińskiego otrzymały informację o wypadku samochodu osobowego marki BMW z ciężarówką marki Mercedes. Na miejsce zadysponowano straż pożarną, pogotowie ratunkowe oraz policję.  

- Na ten moment nie są znane przyczyny zdarzenia. - mówi mł. asp. Marcin Ruciński, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie. W wyniku zdarzenia do szpitala na szczegółowe badanie trafiło roczne dziecko. - Dziecko jest przytomne. - dodaje mł. asp. Marcin Ruciński.

Swoje czynności na miejscu zdarzenia prowadzą świebodzińscy policjanci. Droga jest zablokowana.


Czytaj także - Poważny wypadek na DK92 pod Świebodzinem. Trwa akcja ratownicza!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.