Karambol na trasie S3 koło Gorzowa. Zderzyło się pięć ciężarówek i osobówka

18 styczeń 2021
Autor: 
Karambol na trasie S3 koło Gorzowa Wielkopolskiego Fot. Stoją Gorzów

Pięć ciężarówek i samochód osobowy zderzyło się na trasie S3 w Lubuskiem. Do karambolu doszło na wysokości Gorzowa Wielkopolskiego. Droga jest zablokowana.

Do groźnego wypadku doszło w poniedziałkowy wieczór, 18 stycznia, około godziny 21:00. Na 82-kilometrze trasy S3 w pobliżu Gorzowa Wielkopolskiego doszło do karambolu z udziałem sześciu pojazdów. To pięć ciężarówek i samochód osobowy.

Na miejscu pracują już zastępy straży pożarnej, zespoły pogotowia oraz patrole policji. Ze wstępnych informacji wynika, że prawdopodobnie nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Trasa S3 w pobliżu węzła Gorzów Północ jest całkowicie zablokowana. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do późnych godzin nocnych.

Przeczytaj też: Trudne warunki do jazdy. Jest ślisko, a część dróg nie jest jeszcze odśnieżona (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.