Bezduszny złodziej ukradł zapas karmy z przytuliska dla bezdomnych zwierząt w Zaborze!

19 styczeń 2021
Bezduszny złodziej ukradł zapas karmy z przytuliska dla bezdomnych zwierząt w Zaborze! Fot. Przytulisko bezdomnych zwierząt w Zaborze

Nieznany sprawca włamał się do magazynu w przytulisku dla bezdomnych zwierząt w Zaborze i ukradł zapas karmy przeznaczonej dla psów i kotów.

W przytulisku dla bezdomnych zwierząt w Zaborze swoje miejsce znajdują m.in. bezdomne psy oraz koty. Wolontariusze wkładają całe serce w opiekę nad zwierzętami. Niestety tej nocy doszło do włamania na terenie przytuliska. Nieznany sprawca zniszczył drzwi do magazynu i ukradł zapas karmy przeznaczonej dla zwierzaków. Kamery zarejestrowały moment kradzieży.

Żadnej kradzieży nie można usprawiedliwić, ale zabranie jedzenia potrzebującym zwierzętom, którymi opiekują się wolontariusze, jest tym bardziej nie do wybaczenia. - dodają wolontariusze.

Wszystkie osoby chcące wesprzeć pracę przytuliska oraz przekazać pieniądze na zakup karmy mogą wykonać przelew na konto gminy Zabór z dopiskiem: darowizna Przytulisko.

Numer konta: 74 1020 5402 0000 0102 0027 6584

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.