Fałszywi policjanci dzwonią do mieszkańców Zielonej Góry. "Chcą pieniędzy za wypadek"

22 styczeń 2021
Autor: 
Fałszywi policjanci dzwonią do mieszkańców Zielonej Góry Fot. Lubuska Policja

Pilny komunikat policji w Zielonej Górze. Funkcjonariusze ostrzegają przed oszustami, którzy dzwonią do mieszkańców miasta. Rozmówcy podają się za policjantów i chcą pieniędzy za spowodowanie wypadku drogowego.

To informacja z ostatniej chwili. Do mieszkańców Zielonej Góry znów dzwonią oszuści podający się za policjantów. Fałszywi funkcjonariusze rządają pieniędzy jako kaucję za spowodowanie wypadku.

- To perfidne kłamstwo. Policjanci nigdy nie dzwonią i nie proszą o pieniądze - podkreśla podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Kilka minut temu dyżurny Komendy Miejskiej Policji odebrał telefon od zielonogórzanki, która nie dała się oszukać. Mundurowi proszą, aby o sytuacji powiadomić członków swoich rodzin, szczególnie seniorów.

Przeczytaj też: Zielona Góra: Agresywny 33-latek chciał podpalić drzwi sąsiadów. Teraz trafił do aresztu

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.